image

Mgr. Kateřina Borecká

vzdělání

Gymnázium a Západočeská univerzita, fakulta pedagogická - obor psychologie a výtvarná výchova.

něco o mně

Jmenuji se Kateřina Borecká, a již od útlého dětství mě fascinuje svět malířství. Kreslení a malování mě provázelo už od dob základní školy, kde jsem se prokreslila přes tuny papíru :-)  Na své umělecké cestě mě velmi ovlivnilo i navštěvování Lidušky, kde jsem objevila a rozvíjela různé výtvarné techniky. Od olejomalby, přes akryl, linoryt, až po modelování s hlínou a perokresbu.
Můj umělecký hlad však nezastavily ani studia na vysoké škole s výtvarným zaměřením. Shledala jsem, že vlastní zkušenost tvoření podle svých představ a potřeb byla mnohem významnější. Našla jsem svůj vlastní směr, kterým je realismus a detail. Miluji zvířata, zejména ptáčky, a fascinuje mě příroda, kterou se snažím co nejvěrněji ztvárnit.
Malování pro mě není jen koníček, ale i způsob, jak předávat radost ostatním prostřednictvím mých obrázků. Když maluji, ponořím se do světa barev tak, že okolní svět jako by na chvíli přestával existovat. Ano, je to přesně ten pocit, kdy jste v takzvaném "flow", kdy jste úplně pohlceni tím, co děláte a okolní svět jako by na chvíli ztratil na významu.


Vaše objednávky a dotazy


Zde je Váš prostor pro objednávku, kde Vás prosím o vyplnění i telefonního čísla, které je nezbytné pro odeslání zásilky. V případě dotazu telefonní číslo vyplňovat nemusíte.
Vaše údaje nebudou poskytovány třetí straně, budou použity pouze pro účel objednávky či dotazu.

image

Napište mi, pokud máte zájem o mou práci či máte dotazy v oblasti tvoření. 

Nejsem plátce DPH, IČ: 86987119
Podnikatel zapsán v živ.rejstříku MÚ Chomutov 

info@katerinaborecka.cz